3 yorum

 1. Merhaba Raşit bey ben Christian dior kullanıcısıyım, ama ekonomik durumdan dolayı yeni alacağım parfüm 100-200 lira arası olacak guerlain l instant gibi dior homme gibi bir parfüm arıyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler.(yaşım 23 ve kalıcı olması önemli)

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, parfüm önerisi veremiyorum ne yazık ki fakat bahsettiğiniz fiyata Dior Homme kalitesinde veya benzerinde parfüm bulmak zor gibi.

   0
   0
 2. Açılış evresindeki, Etro Vetiver’i hatırlatan ama ondan daha kullanılabilir bulduğum kirli ve karanlık yapı benim çok hoşuma gitti. Bu havanın, bıktırmadan tadında bırakılıp yavaş yavaş parfümün aydınlık yüzünün ortaya çıktığı orta bölümü de oldukça sevdim. Ancak daha sonra pek bir değişim içermemesi ve farkedilirliğin biraz erken düşmesi parfümü bütününde çok sevmemi engelledi. Karakteri ve potansiyeli olan ama bunları tam anlamıyla kullanamayan, güzel fakat mükemmel olamayan bir parfüm izlenimi bıraktı bende. Bildiğim kadarıyla MP&G parfümleri 2011’de bir reformülasyon geçirdi. Muhtemelen reformülasyon öncesi versiyonu biraz daha etkileyicidir.

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.