Hafta Sonu Çekilişi (Kazanan Açıklandı)

Asil: sertanaktas89@hotmail.com

Yedek: Ozgeekurt@gmail.com

Yukarıdaki fotoğrafta karlar içinde mışıl mışıl uyuyan Vertus’un Vanilla Oud isimli parfümünü, çekilişle bir kişiye hediye edeceğim. Çekiliş için tek şartım “parfummerakiofficial” Instagram adresinin takip edilmesi. Instagram adresini takip ettikten sonra bu başlığın altına çekilişe katılma isteğinizi bildirip, e-posta adresinizi de yazmanız önemli çünkü eğer kazanırsanız, size e-posta
üzerinden ulaşacağım.

Çekiliş 14 Ocak Cumartesi günü saat 20.00’de başlayacak ve 15 Ocak Pazar günü saat 20.00’de katılım sona erecek. Çekiliş sonucunu, pazar günü yine bu başlıktan açıklayacağım. Lütfen herkes tek sefer katılsın, aynı kişiden gelen birden fazla mesajı ciddiye almayacağım.

Herkese bol şans.

Parfüm Merakı’nın resmi Instagram hesabı: https://www.instagram.com/parfummerakiofficial

Yazarın notu:
Sizin notunuz:
[Total: 15 Average: 4]

Paylaş:

62 yorum

 1. katılmak ıstıyorum ve de herkese bol şans…

  0
  0
 2. Ben de bu güzel parfüme talibim. Bütün arkadaşlara bol şans. Umarım kazanan kişi, parfüme hak ettiği değeri gösterir. 🙂

  dnizymn@gmail.com

  0
  0
 3. Katılmak istiyorum bana çıkar mı acaba 🙂

  0
  0
 4. Merhaba Raşit hocam . Benide eklerseniz sevinirim.herkeze bol şans iyi olan kazansın . Dekantı var elimde muazzam bi parfüm oldugnu söyleyebilirim vanilyaya doyuruyo.

  0
  0
 5. Takip ediyorum sizi.Çekilişe katılmak istiyorum

  0
  0
 6. İzniniz olursa katılmak istiyorum. İnşaallah bana çıkar 🙂

  0
  0
 7. Yaklaşık olarak sizin parfüm yorumlarınızı 2 seneden beri takip etmekteyim çekilişe katılmak istiyorum.Şimdiden herkese bol şanslar dilerim.

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.