8 yorum

 1. L’occitane’in niş kokularını da yorumlamanızı bekliyoruz.
  – citrus verbana
  – cedrat
  – eau des Baux

  0
  0
 2. Merhaba Raşit Bey yorumlarınızı yakından takip ediyorum. İlk olarak Rochas kullandım sonra bir şekilde para denkleştirip Dior Homme Intense kullandım. Daha sonraları ise kampanyalara denk gelip Le Male Terrible, Thierry Mugler Wood ve Boss Intense kullanma şansım oldu. Dior dan sonra hepsi vasat geldi açıkçası. Ancak o da pahalı bir parfüm. Parfümania diye bir site var sözde orjinal tester satıyorlar fiyatlar uygun görünüyor ama emin olamadım güvenilir mi sizin bilginiz var mı ya da burada daha önce deneyen var mıdır arkadaşlar ?

  0
  0
  1. Kaan hocam, parfümania çakma ürün satıyor güvenmeyin. Bende bi ara o siteye epey kafayı takmıştım ama sonra yorumları okurken bir yerlerden tanıdık geldi bir kaç yorum. Bende siteyi biraz daha kurcalayayım dedim. Adamlar resmen gidip hpsiburada.com dan parfüm yorumlarını alıp kendi sitelerine yapıştırmışlar. Fiyatlar cidden cezbediyor ama ürünler sahte.

   0
   0
   1. parfümania.com sitesindeki yorumlar , hepsiburada.com sitesindeki yorumların kopyala yapıştır şekilde sunulmasından ibaret. Şahsen ben birçok yorumu yakaladım , adamlar resmen hepsiburada.com ‘ da x parfümü ile ilgili yapılan yorumu kendi sitelerindeki x parfümü ( sahte tester ) altına müşteri ismi değiştirerek yayınlıyorlar. Gerçek manada bir denetim mekanizması olsa sahte ürün satıp , vatandaşları aldatan siteler hukuk önünde bedel öderler ama denetim olduğunu sanmıyorum.

    0
    0
 3. Le male kullanan biri olarak terrible ile arasında fazla bir fark algılayamadım sanki biraz daha keskin gibi le maleye göre şişe üzerindeki jilette bunu temsil ediyor sanki

  0
  0
  1. MZZ hocam bahsettiğiniz gibi ürün yorumlarının hemen hemen hepsine baktım hepsiburadada yazılan yorumlara hiç benzemiyor genelde testerlar ile ilgili yorumlar yapılmış nekaradar gerçek bilemeyiz tabi orası ayrı bir tartışma konusu. Fakat la male kokusunu çok iyi bildiğim için bir tane denemelik siparişi verdim koku birebir orijinal faturada da tester olduğu belirtilmiş. Sen hiç o siteden parfüm almadan ürünlerin sahte olduğunu söylemişssin. Sana ne kadar inanalım şimdi?

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.