8 yorum

 1. Ben merakımdan decant olarak arkadaşım getirdi bence herkesin seveceği bir parfüm olmaya bilir biraz deneyimi Tom Ford bleak orkid gibi başta meyvemsi sonra Oturuyor yine söylüyorum iyi ama çok iyi değil

  0
  0
 2. Merhaba, Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. İyi günler dilerim,, 🙂

  0
  0
 3. Merhaba, verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.Evet izlediğim”Koku” filmiydi.Parfümlere karşı bir ilgim var benimde..Maddi imkanlarım el verse orjinal olan parfümleri alıp onları yıllandırmayı isterdim.İmkanlarım el verdiği sürece parfüm alırım fakat nedense sonuna kadar kullanmaya kıyamıyorum.Konu parfüm olunca konuşmayı sonlandırmak istemesem de sizi sıkmak istemem…Bilgiler için Çok teşekkür ederim , iyi günler dilerim.

  0
  0
  1. Author

   Ülkemizdeki parfüm fiyatlarının astronomik oluşu, çoğu kişinin alım kararını zorlaştırıyor. İndirimli internet sitelerinde bazen iyi fırsatlar çıkıyor. Onları da değerlendirebilirsiniz.

   Rica ederim, parfümlerden konuşmak sıkmaz beni 🙂

   0
   0
 4. Merhaba, yazılarınızı sessiz bir şekilde okuyorum 🙂 Size bir sorum olacak , açıkçası biraz da yardım amaçlı…. Bana , vazgeçilmez , çok etkileyici ve cezbedici dediğiniz bir bayan parfümü ismi verebilir misiniz? Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, sessiz bir şekilde okuyup, sesli şekilde katkıda bulunabilirsiniz yazılarıma 🙂

   Benim için vazgeçilmez, çok etkileyici ve cezbedici bir parfüm, sizin için hiç de öyle olmayabilir ya da tam tersi. Herkesin beğenileri çok farklı olduğundan, parfüm önerisi vermek, genel olarak doğru sonuçlar vermiyor 🙁

   0
   0
   1. Bana cevap verdiğiniz için Teşekkür ederim, Her parfüm için güzel ve hikayemsi yazılarınız var. Bir film seyrettim 2 sene önce..Film başrolündeki kişi , öyle etkileyici parfüm ortaya çıkarmaya çalışıyor ki sonunda kadınları öldürüp alkollü büyük cam kabın içine atıyor, amacı onların ten kokularını tek bir parfümde toplamaya çalışıyor ve topluyor. Daha sonra yakalanıp öldürülmemek için yaptığı parfümü üzerine döküyor ve sokağa çıkıyor.O kadar etkileyici bir parfüm ortaya çıkarmışki insanlar kokuya dayanamayıp , erkeği parçalayarak öldürüyorlar….Çok saçma bir konusu olsada yine de etkilenmiştim. Yorumlarınıza ve Kendi zevkinize dayanarak , (beğenip beğenmemek konusunda değilde)sadece şimdiye kadar kokladığımda en etkileyici parfüm şu dediğiniz var mı acaba?

    0
    0
   2. Author

    Bahsettiğiniz film “Koku – Bir katilin hikayesi” olmasın? Koku ve parfüm üzerine yapılmış yegane filmdir kendisi ve çoğu parfümsever izlemiştir muhtemelen 🙂

    Aklıma geldiği kadarıyla Mugler’in Angel’ı, en çarpıcı kadın parfümü bana göre. Evet, çok popüler ama yine de garip bir çekiciliği var. Ha tabii çok fazla kadın parfümü deneyimim olmadığını da belirteyim.

    0
    0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.