4 yorum

 1. Merhabalar Raşit Bey;
  Öncelikle biz parfümseverler’e verdiğiniz kaliteli hizmet için teşekkür ederim.Mustafa Aydın Bey’in; Parfüm tavsiye eder misiniz ?’ sorusuna verdiğiniz cevabı anlayışla karşılıyorum.Raşit Bey;sizden belki diğer okurlarınızın da katılacağı küçük bir isteğim olacaktı.8 ve üzeri puan alan parfümlere toplu halde ulaşacağımız bir liste oluşturmanız mümkün olabilir mi ?Daha önce böyle bir soru sorulup, cevap yazdıysanız sizi meşgul ettiğim için özür dilerim.
  İlginiz için teşekkürler,

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, bahsettiğiniz gibi puanlara göre sıralama bulunmuyor sitede. Bu öneriyi daha önce başka arkadaşlarda yapmıştı. Oldukça fazla yazı olduğu için o tür bir uygulamayı yapmak pek mümkün görünmüyor ne yazık ki.

   0
   0
 2. Merhaba Raşit Bey selamlar. iyi çalışmalar. Sizden bi ricam olacak aşağı yukarı koku anlamında zevklerimizin uyuştuğumu düşündüğüm için. Şuanda elimde olan parfmlr
  By Kilian-Back to black
  Tom Ford- Tobacco vanille
  Casamorati 1888
  Dior homme intense. ama sizinde tahmin ettiğiniz üzere parfüm manyaklığım var biraz. deri parfümüde kullanmak istiorm bana en iyi kaliteli yapaylık olmayan son derece orjinal deri parfümü önerebilirmisiniz rica etsem 2-3 tane yazabilirsiz saygılar şimdiden teşekkürler.

  0
  0
  1. Author

   Size de selamlar, parfüm virüsünü kapmışsınız anlaşılan, işiniz zor artık 🙂 Ne yazık ki uzun zamandır parfüm önerisi veremiyorum. Şöyle yapabilirsiniz, sitemdeki yazıların sonlarında verdiğim puanlardan 8 ve üzerinde olanları deneyebilirsiniz.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.