6 yorum

 1. Yıllardır son derece dikkat ve özenle parfüm piyasasını takip eden biri olarak şunu söyleyebilirim ki; şu anda piyasada bulunan en makul fiyatlı ve en iyi performanslı parfüm budur..10 üzerinden 5 bana göre kesinlikle kabul edilecek bir puan değil. 7 altı kabulüm değil..düşünmeden tercih edilebilir..

  0
  0
 2. Ben bu parfüme biraz haksızlık yaptığınızı düşünüyorum. Performansı hiç de üzücü değil aksine çok tatmin edici. Fark edilirliği oldukça kuvvetli bir parfüm. Ben şiddetle tavsiye ederim. Fiyatı da diğer parfümlere nazaran uygun.

  0
  0
 3. Raşit Bey eğer elinize geçerse, Lanvin Oxygen’i yazar mısınız? Denemek bir nasip olmadı. Sizin bir yerlerde koklamışlığınız var mı bu parfümü? Sıradışı bir yazlık olduğu söyleniyor çam kokulu falan. Fırsat olursa lütfen yazın.
  Belki de Alberto size göre bu parfümde ustalığını konuşturmuştur. 🙂

  0
  0
  1. Author

   Lanvin Oxygen’i bir ara ben de merak ediyordum ama artık karşıma çıkmıyor. Ne yazık ki henüz denemedim, elimde de bulunmuyor.

   Alberto usta kendisini piyasa işi parfümlere vermiş anlaşılan 🙂

   0
   0
 4. Raşit Bey parfümlerin tanıtım cümlelerini paylaşmanız gerçekten çok güzel. Bununla birlikte, parfümörlerin tasarladıkları parfüm hakkındaki görüşlerini de yazar mısınız? Bazen yabancı bloglarda rastlıyorum, okumak keyif veriyor. Bir de o nasıl bir tanıtım cümlesi öyle ya. Okurken kesin devrim yapacak bir koku dedim 🙂 Ama nerdeeee? Denk gelirse bi deneyecem acaba o tanıtımı hakediyor mu ? Sonuçta Alberto Usta yani.

  0
  0
  1. Author

   Yazdığım parfümlerle ilgili bütün bilgileri bulmaya çalışıyorum ama çoğu zaman başarılı olamıyorum. Çünkü çoğu parfüm için bahsettiğiniz gibi parfümörlerin söyledikleri olmuyor.

   Valla bu tanıtım cümlelerine inanmamaya artık alıştım, size de tavsiye ederim 🙂 Alberto usta ama bu parfümde ustalığını pek konuşturmamış.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.