4 yorum

 1. Byredo’yu merak ettiğimden değil de yazının içinde geçen ‘Escada Magnetism For Men’i okuyucunca birden heyecanlandım. Şimdiye kadarki kokusunu en merak ettiğim, koklamak için can attığım parfümlerden birisi. Forumlarda sentetik olduğu ve sıradışı koktuğu belirtiliyor. Benim için sentetikliği önemli değil ama farklı ve karakterli mi acaba? Almaya kalksam üretimi bitirildiği için fiyatlar ebay da uçuyor. Eee merak ta ediyorum. Michel Almairac ustaya da güveniyorum. Küçük bi sample falan da bulamadım illa çatlatacak adamı. 🙂 Yorumunu okuduğum diğer 2 blog sahibi arkadaş önemli birşey olmadığını söylemiş. Bir de şu var acaba Almairac Usta 2. bir Joop Homme efsanesine imza attı da kimsenin haberi mi yok? Elinizdeyse lütfen yorumlar mısınız? Teşekkürler..

  0
  0
  1. Author

   Magnetism For Men’i sanırım 4-5 yıl önce kullanmıştım. Aklımda kokusuna dair kalan tek şey şekerli ve karanlık meyveler oldu. Evet yapaylık var ve bence çok özel bir tarafı yok. Kalite anlamında da üst düzeyde değildi. Bana göre enerjinizi başka parfümlere vermeniz daha yerinde olacaktır

   0
   0
 2. Elimde 50/100 ml var Nokta kozmetikten. Ben çok beğenmedim. Merak eden olursa yardımcı olurum

  0
  0
  1. Merhaba Ekrem Bey anladığım kadarıyla yarım bir şişeye sahipsin. Ne zaman almıştın? Orjinalliğinden eminsen Magnetism’e sahip olmak isterim.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.