10 yorum

 1. Kullanıyordum, övgü anlamında bu kokunun çok ekmeğini yedim fakat ağabeyim kokuyu çok beğendiği için el koydu 😛 Ben de şimdi Dior Sauvage Edp’ye geçtim o da güzel koku. Ağabeyim isterse bu defa vermem… Sauvage biraz daha oturaklı bir koku sanki Gio Armani biraz daha genç işi diyebilirim , fiyatlar çok coştu maalesef her ikisi de hediye olabilir; Bleu de Chanel almaya cesaret edemedim çünkü fiyatı pahalı olmasına rağmen kalıcılığından çok yakınan var. Yayılım olarak hepsi kötü; yayılım için belki Creed Aventus (benzeri Nishane Hacivat) tarzı daha pahalı parfümlere yönelmek gerekir… Kalıcılık olarak Acqua Di Gio Profumo başarılıdır , Sauvage Edp’de öyle tavsiye ederim

  1
  1
 2. Selamlar,

  Çevre tarafından klasik Gio sanılması ihtimali beni biraz düşündürüyor, fazla ayağa düşen bir parfüm oldu zira. Bu konuda fikrinizi öğrenmek istiyorum.

  Sizce takım elbiseli ofis ortamlarına uyar mı bu parfüm? Biliyorum kişiye özel öneriler vermiyorsunuz lakin ofis ve takım elbise deyince sizde hangi parfümler canlanıyor epey merak etmekteyim.

  0
  0
  1. Author

   Acqua di Gio’nun fazlaca popüler olması konusunda size katılıyorum. Bu versiyonu da abisini hatırlatıyor sonuçta. Bence takım elbise için uygun olur Profumo. Zaten bu tür ferah yaz kokuları genellikle kullanımı kolaydır her ortama uyum sağlayabilir.

   Dior Homme Intense, takım elbiseyi çağrıştırıyor çoğu zaman benim için.

   0
   0
   1. Üstadım peki DHI ofis için ağır kaçmaz mı sizce?

    0
    0
   2. Author

    Kararında kullanılırsa kaçmaz. Sadece 1 ya da 2 fıs yeterli olacaktır. Fazlası etraftaki insanları rahatsız edebilir.

    1
    0
 3. Absolu adında yeni bir parfümüde var gio aqua adı altında bunuda deneyip paylaşırsanız sevinirim

  0
  0
 4. Merhaba Raşit Bey. Bir süredir yoğunluktan yorum yazamıyordum. Armani Gio Profumo merak ettiğim bir kokuydu, siz yorumlayınca biraz koklamış gibi oldum ama yine de bi deniycem. Yazlık parfümlerde tütsü pek alışıldık değil ama tütsüden dolayı diğer yazlıklardan farklı bir yerde mi duruyor? Ne de olsa tütsünün belli bir ağırlığı var. Yine bir parfüm yazmanızı rica edicem. 🙂
  Oliver Polge imzalı ‘Kenzo Homme Boisee’. Yakın zaman önce üretimi sonlandı ama hala piyasada var. Elinizde olursa lütfen yazın. Teşekkürler…

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, aslına bakarsanız tütsü baskın değil Profumo’da. Çok kendisini hissettirmiyor tütsü. Klasik Acqua di Gio’nun ferah bir benzeri Profumo.

   Kenzo Homme Boisee elimde yok ne yazık ki. Eğer ulaşabilirsem tabii ki yazarım.

   0
   0
 5. Aği cio profumo you kullanıyorum güzel çok mükemmel değil ama güzel klasik ne çok kullandım ama bu biraz daha farklı ve daha klasiğinin bir tık önünde Acqua Di Gio profumo şuna benzetiyorum ilkbaharda Menengiç ağaçları yeni yeni yapraklar açarlar ya öyle bir kokusu var bana onu andırıyor gerçekten Gio profumoyu kokladım da beni orta geçmiş yıllardaki çocukluğumdaki Menengiç ağaçların açtı ği yapra.k yani daha filiz olan konusuna benzetiyor beni oraya götürüyor nasil diye sorucak olursaniz parfüm merakin yorumuna katiliyorum .

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.