4 yorum

 1. Güzel bir film puanının düşük olması siyahi komşularına yapılanlardan dolayı diye tahmin ediyorum.filmde iki konu var ve geri planda anlatılan konu filmin ana konusu bence.

  0
  0
 2. Yabancı yorumlarda; Old school, eski tarz, baba kokusu gibisinden yorumlar yapılmış. Acaba kokusu 80ler tarzında mı? Eğer öyleyse almayı düşünüyorum ama sıradan olduğunu söyleyenler de var, 200 küsür liraya yazık olmasın! 🙂 Deneme şansım olmadı almaya değer mi Raşit Bey?

  0
  0
  1. Author

   Pek eski tarz kokmuyor. Daha çok aromatik lavantalı, yeşil, baharatlı, odunsu bir arkadaşa benziyor. Çok sıradan olmasa da bence bir şişesi alınmasa da olur.

   0
   0
 3. Hocam siz incelemeyi yapmadan 2 gün önce siparişini vermiştim.Yorumunuzu okusaydım kesinlikle almazdım.Koku aslında güzel ama sizin belirttiğiniz gibi oldukça bilinen bir koku.Ben bu parfümü Ysl-La nuit ve Black xs’e benzettim.Ben pişman olmamak için 40 ml edt olanını aldım.Keşke edp alsaydım çünkü nuit issey benim tenimde ve kıyafetlerimde çok kötü bir performans sergiledi.dün sabah 10 fıs bile sıktım hemen bitsin diye ama yine 1 saate kayboldu.Kısaca bu parfümü alacak arkadaşlar bir daha düşünsün.Edp olanının performansı yüksek bile olsa koku oldukça sıradan.Benim puanım 5/10.Eğer Olur da issey abi burayı okursa ona tavsiyem Lea d issey hariç başka parfüm yapmasın 😉

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.