11 yorum

 1. Çok fazla kadınsı bir koku. Raşit beyin de dediği gibi yayılımı hiç yok, hiç fark edilmiyor. 80 sonu 90 başı kadın parfümlerinin yumuşatılmış-ağırlıklarının alınmış hali gibi. Beymen’den aldım denemeden internete güvenip. İnternet tamamen popülist yazıların çöplüğü olmuş durumda. 2 ünlü reklamını yapıp aaa çok güzel dediğinde hemen fanlar oluşuyor. Gelene koklatıyorum henüz beğenip isteyen çıkmadı ki yollayayım gitsin. Bu ne abi kadın kokusu diyip gülüyorlar 🙂

  0
  0
 2. Kokusunu one million a benzetenlere katılıyor musunuz

  0
  0
   1. Sizin yorumlarınıza her zaman güvenmişimdir bu yorumunuzu okuyarak gözü kapalı kokusunu bilmeden sipariş ettim. Yarın bana ulaştığında bende fikrimi sizinle paylaşırım Raşit bey 🙂

    0
    0
   2. Author

    Keşke önce deneyip, öyle alsaydınız. Kör alışlar genellikle iyi sonuç vermiyor. Hayırlı olsun, umarım beğenirsiniz. Yorumlarınızı bekleriz 🙂

    0
    0
 3. Raşit bey merhabalar tester parfüm konusunda fikirlerinizi merak ediyorum

  0
  0
  1. Author

   Orijinal olduğu sürece her parfüme yaklaşımım olumludur. Ne yazık ki ülkemizde tester kelimesi çok istismar ediliyor ve bazı satıcılar tarafından sahte parfümlere örtü olarak kullanılıyor. Tester eğer orijinalse gerçeğiyle birebir aynı parfümdür. Normal parfümle tester arasında hiç bir fark yoktur.

   0
   0
   1. Maalesef her konuda olduğu gibi bu konuda da fazlasıyla suistimal ediliyoruz. Aslında benim tam olarak sormak istediğim gerçekten tester parfüm (orjinal) pazarı var mı ve bu pazara ulaşma yolu varmıdır. Alakanıza teşekkür ederim sevgiler.

    0
    0
   2. Author

    Yurtdışında özellikle Amerika merkezli birçok parfüm satış sitesinde tester satılıyor ve insanlar tercih ediyor. Sonuçta tester daha ucuz oluyor ve çoğu kişi neden daha fazla ödeyeyim diye düşünüyordur.

    Ülkemizde bazı firmalar satıyor orijinal tester ama bilinen ve büyük internet firmaları satmıyor. Daha çok kulaktan kulağa yayılıyor güvenilir tester satıcıları. Sayıları da fazla değil ne yazık ki orijinal tester satanların.

    0
    0
 4. Merhaba Raşit bey noir extreme ile noir pour femme koku olarak aynı mı bazı yorumlar aynı olduğunu pour femme nin performansının daha iyi olduğunu söylemişler sizce de bu şekilde mi ?

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, kokuları tabii ki benzer ama aynı demek yanlış olur. İki parfüm de benzer vanilya alt yapısını kullanmış. Bence de Pour Femme biraz daha başarılı sanki performans anlamında. Noir Extreme epey çekingen kaldı tenimde.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.