4 yorum

  1. Author

   Le Labo’nun bazı parfümlerinin yazıları sitemizde mevcut. Sağ taraftaki markalar kısmından Le Labo parfümlerine ulaşabilirsiniz.

   0
   0
 1. Merhabalar Raşit Bey. 2 yıldır sitenizi takip ediyorum. Sanırım bu site üzerinde 7 yıldan daha fazla bir emeğiniz var. Bir hevesle başlayıp devamını getiremeyen çok fazla hobi ve yaşam sitesi gördüm. Çoğunun yaptığı “Saldım Çayıra, Mevlam Kayıra”. Ama burası sayenizde 7 yıldır bitmeyen bir aşkla, istikrarla ve işi sulandırmadan büyüttüğünüz bir site ve bizim içinse bu kategorideki başvuru kaynağımız oldu. Okuduğum yorumlarda bile verdiğiniz cevaplar, olgun kişiliğinizi gösteriyor. Emeğiniz için bütün arkadaşlar adına teşekkür ederim. Bu arada Memo’nun hiçbir parfümünü yorumlamadığınızı, Ormonde Jayne’in ise sadece iki parfümünü yorumladığınızı farkettim. Her iki marka da dikkatimi çekenler arasında. Elinizde varsa bekliyoruz yeni incelemelerinizi.

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Umarım birilerine faydası oluyordur yazdıklarım.

   Tam hatırlamasam da 7 yıl olmuştur muhtemelen Parfüm Merakı serüveni. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım bile 🙂

   Memo’nun hiçbir parfümünü yazmak kısmet olmadı. Aslında ilgimi çeken parfümleri var Memo’nun ama bir türlü denk gelmedi. Ormonde Jayne’nin de parfümleri elime geçerse tabii ki yazarım.

   Sitemize yorumlar anlamında katkılarınızı bekleriz.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.