5 yorum

 1. Merhabalar. Uzun süre Patrick Dempsey 2 kullandım ancak şu anda maalesef Türkiye’de satışı yok. Benzer bir parfüm önerebilir misiniz?

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, bahsettiğiniz parfümü henüz kullanmadım. Sitemizdeki yazıların sonlarında verdiğim puanlardan 8 ve üzerinde olanları deneyebilirsiniz.

   0
   0
   1. Yazılarınızı sürekli takip ediyorum, not aldığım bir kaç parfüm var mutlaka deneyeceğim. Yine de bahsettiğim parfüm hakkında detay vereyim belki buna yakın bir öneride bulunabilirsiniz. Üst notada safran, mandalina, incir ağacı ve küçük hindistan cevizi; orta notada tütsü, ceviz, labdanum ve misk; alt notada ise paçuli, gaiac ağacı ve deri var. İlginiz için teşekkürler, hoşçakalın.

    0
    0
 2. Merhabalar Raşit bey.Yazılarınızı zevkle okuyorum.Bu da tam isabet oldu.Daha önce Kiyoto serisini yazmıştınız şimdide Avignon iyi oldu.En kısa zamanda ikisinide denemek istiyorum. Bakalım hangisi ağır basacak.Küçük bir şey ilave etmek istiyorum affınıza sığınarak.Yorumun sonunda parantez içinde Avignon isminin ortodokslar için öneminden bahsetmişsiniz.Zaneddersem katolikler olacak.Yanlış hatırlamıyorsam ortodokslar için Zagorsk serisi vardı.Yanlış yazdığım ise kusura bakmayın. Yeni yazılarınızı bekliyorum.

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.