21 yorum

 1. Raşit Hocam Iyi Aksamlar
  Terre D Hermes Parfumunu Cok Seviyorum Sizce 24 Yaş Icin Uygunmudur Bu Parfum Klasik Kiyafetlerle?? Siyah Ve Gri Giyim Tarzina??

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, Terre d’Hermes’ler genel olarak kolay kullanılabilen ve çoğu ortama uyum sağlayabilecek yapıdalar. Hem yaşınıza hem de klasik kıyafete uyum sağlayacaktır.

   0
   0
 2. Lütfen Gucci Intense Oud’un incelemesini yapın. Niş kalitesinde fakat designer fiyatında gibisinden yorumlarla piyasaya çıktı. Çok değişken, farklı, yayılımı ve kalıcılığı çok iyi bir parfüm. İncelemenizi hakediyor.

  0
  0

 3. ah dior ah. parfüm merakımın yeni başladığı zamanlarda bu parfümün şişesine aşık olmuştum resmen. 90'lı yılların kolonya şişeleri tarzında, kalın buzlu cam şişe. babaannemin evinde, bayram sabahları o kolonya şişesi ve içinde bilmem kaç kez doldur boşalt yapılmış ucuz kolonya..içindeki sıvı ne kadar kötü olursa olsun, şişesine bayılırdım. tabi sonra kayboldu o şişeler, göremez oldum, her yeri ucuz plastik kolonya şişeleri kapladı.

  tam plastik bidonlar çıktı mertlik bozuldu derken, eau sauvage le tanıştım. sırf şişesi için bir şans verdim kendisine. ama malesef pek beğenmedim. açılışı felaketti.. ağız burun dağıtır cinsten. sonrası ise çok sönük. biraz dengesiz bulmuştum.sonra bi süre görüşmedik kendisiyle. ta ki nur topu gibi kardeşleri olduğunu duyana kadar.

  eau sauvage extreme intense ve parfum intense. tekrar şans verdim dior a. ve bu sefer gönlümü almayı başardı. extreme yi de beğendim fakat parfum intense e bayıldım. müthiş bi mür kokusu. parfüm versiyonu olduğu için koku tarzı aynı sandım fakat tamamen farklı.

  bence eau sauvage çok eski, artık miladını doldurmuş bi koku fakat extreme ve parfüm modelleri çok klas ve elegant kokular. gayet kullanılabilirler fakat yine de gündelikten ziyade özel gün kokuları gibi benim gözümde.

  0
  0
 4. üstat bunun siyah şişe intense veryisonunu bir kullan dehşet c.natinal pour homme tırı vırı kalır yanında farkedilebilirlik kalıcılık 10 numara

  0
  0
 5. fark edilebilirliği oldukça iyi.. koku sizi arkanızdan takip ediyor geçtiğiniz yerlerde iz bırakıyorsunuz. YANINIZDAN geçenler koku kaynağını arıyor.. memnun kalacaksınız

  0
  0
 6. Kokusu burun tırmalıyor..Kalıcılığı ve farkedilirliği çok fazla….Güzel mi kokuyor.?Kesinlikle HAYIR!

  0
  0
 7. Dior Eau Sauvage Extreme Concentrate versiyonu nasıl acaba? Çok daha kalıcı diyorlar ama koku güzelliği içeiği aynı mı acaba? Bunu da yorumlarsanız sevinirim…

  0
  0
  1. Author

   Eau Sauvage Extreme'i henüz denemedim ama orjinaline çok benzediği söyleniyor. Sonuçta farklı bir parfüm. Belki daha yoğun ve kalıcı olabilir.

   0
   0
 8. Sonradan çıkan ve Parfum diye nitelenen versiyonunun bununla alakası bile yok. Çok daha farklı bir koku diğeri. Buna göre oldukça odunsu kalıyor, bu resmen turunçgil parfümü; ama diğeri daha ağır, odunsu ve fresh karakterinden uzak bir parfüm.

  0
  0
 9. bunun edp versiyonu ile edt versiyonu arasında fark var mı acaba? ben edp versiyonunu bir kaç defa denedim ve çok beğendim. uzun zamandır terre d'hermes almayı bekliyorumi parayı ancak denkleştirebildim. bir sonraki hedefim eau savage parfum.

  0
  0
 10. bunun yeni çıkan Eau Sauvage Parfum (siyah kutu-şişe) kokladım bir ara sevilde. nette yabancıların "wow" efekti dediği hadiseyi yaşadım sonra parfümeride 🙂 hiç düşünmeden aldım ufak bir şişeyi, ki düşünmeden parfüm almak genelde pek sık başıma gelmez 🙂 vetiverin aşığı oldum resmen 🙂

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.