10 yorum

 1. merhaba, bu parfümü satın aldım batch code’u da mevcut parfümün fakat nereden sorgulama yapabilirim? ömrünü sorguladıgımız sitelerde bu marka desteklenmemekte diyor. Yani satın aldığım kokunun raf ömrünü öğrenememekteyim. Belki de tarihi geçmiştir yardımcı olur musunuz?

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, batch kodu olayına fazla takılmayın bence. Parfümler iyi saklama koşullarında uzun yıllar taze kalabilir. Ayrıca o tür batch sorgulama sitelerinde kimi zaman yanlış bilgilendirmeler de çıkıyor karşımıza. Parfümlerin tarihini doğru verememe durumları söyleniyor.

   0
   0
 2. Kör alış yapmadan önce yorumunuzu okuduğum iyi oldu. Ben bu parfümde baskın ve dumansı bir tütsü olduğunu düşünüyordum. Galiba öyle değil. Bir de Fahrenheit benzetmesi yapılıyor, ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler…

  0
  0
  1. Author

   This is Him’deki tütsü dumansı ve egzotik değil gayet şekerli. Çok ilgi çekici gelmedi bana buradaki tütsü. Fahrenheit ile pek ilgisi yok This is Him’in. Fahrenheit menekşeli deri kokuyor. Burada vanilyalı tütsülü deri bulunuyor.

   0
   0
 3. Harikulade betimleme Rasit Bey. Tatli olsa da bolca oldugu katilmadigim tek nokta. Yine Nathalie Lorson’un tasarladigi Lalique Encre Noire A L’Extreme’i kesinlikle denemenizi isterim. Zira, 300 tl’ye bulabileceginiz bir saheser oldugu dusuncesindeyim.

  0
  0
  1. Author

   Encre Noire A L’Extreme, benim de ilgimi çekiyor fakat elimde bulunmuyor ne yazık ki. Eğer ulaşabilirsem muhakkak sitemde yer vereceğim.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.