5 yorum

 1. Raşit bey bu parfüm için Luca Turin’in herhangi bir yorumu olmuş mu acaba?

  0
  0
  1. Author

   Siz yazınca araştırdım. Parfüm yorum kitabında 5 üzerinden 5 puan vermiş ve yasemin oryantal olarak sınıflandırmış. Lou Lou’nun bu kadar yüksek puan almasına oldukça şaşırdım Luca Turin’den.

   0
   0
 2. Ben bu parfümü 1990 yılında yani 21 yaşındayken kullanıyordum.Eskiden ”ay bu kadınsı ay bu belli bir yaş istiyor kullanmak için” gibi düşünceler yoktu.Hangi parfüm piyasaya çıkmışsa onu alır kullanırdık.Beğenmemezlik bile etmezdik.Herkes bayılırdı Lou Lou’ya.Daha sonra 1995’te Tendre Poison geldi Türkiye’ye,ona da bayıldık,kullanmaya başladık.Bu eski kafalı,çok kadınsı falan demedik.
  O zamanlar 20’li 30’lu yaşlardaki kadınların çoğu kullanırdı.Tıpkı çok daha eski parfümlerin kendi dönemlerinde çok genç yaştaki kadınlar tarafından kullanılması gibi.Ablam orijinal Opium (1977) kullanırken 20’li yaşlarındaydı.Yaşa başa takılmayın,beğendiniz parfümü keyifle kullanın.:))

  3
  0
 3. Kendimi çiçeklere pek yakın bulmadığım halde bu parfümün vintage versiyonunu çok başarılı bulmuştum.

  2
  0
 4. Her zamanki gibi zevkler tartışılmaz ama yapaylıktan uzak ve kalitesi yüksek bu parfüm için 6 puan çok az gibi geldi bana. Biz (dördüncü şişemizle) severek kullanmaya devam ediyoruz.

  2
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.