6 yorum

 1. Hem bu kadar ağır eleştirmiş hem de 6 puan vermişsiniz… Daha azını hak ediyordu sanki?

  0
  0
  1. Author

   6’dan aşağı puanları sevmediğim parfümlere veriyorum genellikle. Bu parfüm o kadar da kötü değil ama çok farklı bir karakteri var. O karakter bana uymadı sadece.

   0
   0
 2. İlk defa bu kadar sert bir yazınızı okuyorum, demek ki bu parfüm tam bana göre 😀 Bir deneyeyim. Kouros, Antaeus, eau sauvage, tuscan leather gibi parfümleri seven biri olarak ilgimi çekti. Dali ve Caron Yatagan da deneme listemde. Dediğiniz gibiyse muhtemelen yine alım listeme ekleyeceğim.

  0
  0
  1. Kesinlikle denemenizi öneririm eger Antaeus seviyorsaniz.Parfüme eger zaman tanirsaniz eminim seveceksiniz,öyle bir kerede sevilecek gibi bisey degil bu,alismaniz lazim.Oldschool type parfümleri
   sevenlerin hosuna gider,performans zaten manyak..

   0
   0
 3. Eskiden kalorifer yakıtı olarak apartmanlarda fuel oil kullanılırdı. Böyle bir binanın kazan dairesine girildiğinde Rien Intense Incense’e benzer bir koku kaplardı ortalığı. Önce itici gelirdi ama tuhaf bir şekilde de yavaş yavaş ilginç veya çekici gelmeye başlardı. Hatta gün içinde, üzerinize sinen kokusunu ara sıra içinize çektiğinizi farkederdiniz. Eşim, bu kendine özgü, fark yaratan, ilginç parfümü benim üzerimde benden daha çok seviyor. Ne zaman kullansam aynı pozitif tepkiyi veriyor. Zaten parfümü de o seçip almıştı birkaç yıl önce. Genel beğeni meraklılarının uzak durması gerektiği kesin.

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.