6 yorum

 1. Kışın;
  Therry Mugler Pure Havane
  Tom Ford Tobacco Vanille
  Terre D Hermes
  Yazın;
  Bvlgari Aqva Amara
  Dolce Gabbama The One
  Nikos Sculpture

  0
  0
 2. Creed anventus bir odaya sıkın egerki elinizde varsa 6 fıs cocuk odası oturma odası 30dk veya 45dk sonra girin cok güzel kokuyor . o güzel kokan nedir. Ve üstüme veya biri üstüne sıkınca bana yakın durursa terlememi dersin midemde olagan hal bolgesine dönüyor. Yakın temas olmadıgı sürece cok güzel yıkın durdugumda igrenç kusura bakmayın afbuyurun. Uzakta kokan koku nedir. Yakında kokan nedir ? Terre dhermeste hiç bişey yok onda ise şişeyi kırıp başımda aşagı dökesim geliyor.

  Ve bana önereceginiz koku varsa sevinirim turkiye sınırları içerisinde.

  0
  0
 3. Merhaba ustad biraz eleştiri birazda yardım istiyecegim.
  Begendiniz kokular yuksek verdiginiz 10.9 gibi kokular hacı yagı yogınlugunda kokular kapalı ortam gibi araç içerisinde veya dügün yada istanbul diyeyim insanı mahveder onları soguk ruzgar esen yerde kullanmak gerek ki öyle yerlerdede mesala memlekette neden parfüm kulanayım? Mis gibi dag kokusu toprak kokusu hatta ahır kokusu..
  Cok parfüm denedim migdem bulanıyor bazıları hariç.
  1.dior sport midem az olsada bulanıyor
  2.terre hermes midem bulanmıyor
  3.invictus midem bulanmıyor
  4.creet anvantus midem bulanıyor hemde nasıl

  Bunların 4ü begendigim koku lakin 2sini pek kulanamıyor . oda veya askılıktaki elbise kulanıyorum.
  Yardım istedigi şu: 4dunde beni çeken nedir ençok creet anvantusta alıyorum o kukuyu uzak durma suretiyle yakında kendime sıkarsam midem kalkıyo o kokan nedir güzel kokan. 2 midemi bulandıran nedir kendime sıkamıyorum

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, öncelikle bazı parfümlerden mideniz bulanıyorsa bazı kimyasallara ciddi anlamda alerjiniz olabilir. Çünkü daha önce hiçbir parfümün bende böyle güçlü mide bulantısı gibi etkileri olmadı. Bu bir şekilde sağlık problemine benziyor sanki.

   Aventus’un ana notası ananas. Etrafa yaydığı koku ananas aromalı içeceklere benziyor. O beğendiğiniz muhtemelen ananas kokusu.

   0
   0
 4. Yav bu miller harris..creed..ormond jayne markalarinda bi nota var hepsi bi yerde aynı kokuyor..Bu hic hoşuma gitmiyor marka degerini dusununce

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.