12 yorum

 1. hic sevemedim hiccc tamamen eczane hastane gibi kokuyor sterile bir kokusu var hic hosuma gitmedi bu kokudan nasıl cicek ve meyve kokusu alıyorsunuz anlamıyorum

  4
  2
 2. Extrem Parfüm.com dan muadilini esans olarak aldım güzel bir koku unisex olduğu söyleniyor ama daha çok kadınsı duruyor.

  2
  0
 3. Güvenilir bir yerden dekant olarak aldım koku çok hoş ama yayılımı epey düşük, biraz da feminen sularda geziyor. Bileğime sıkıyorum, bir süre sonra kokuyu almak için bileğimi koklamam gerekiyor. Oud Satin mood herkes tarafından övülüyor ama bir forumda okuduğuma göre Luca Turin’in kitabında 1 verilmiş. Sizce nedeni ne olabilir?

  Grand soir, mfk oud da çok beğenilen kokular. Özellikle grand soir genel beğeniye oldukça uygunmuş. Onların dekantını da almayı düşünüyorum ama şu oud kelimesini duymak bile beni irkiltiyor. Mfk kokuları hacı yağı gibi olmaz deniyor ama güvenemiyorum.

  0
  2
 4. ben çok yoğun safran ve candy kokusu alıyorum bu parfümde

  0
  0
 5. Raşit bey siteniz gerçekten çok bilgilendirici fakat uygun fiyatlı parfümlerin neredeyse hiçbirine yer vermıyorsunuz . Zara, yves rocher , avon , rebul gibi nispeten daha uygun fiyatlı markaların kokularını deneyerek bizlere daha faydalı olabilirsiniz. Ekonomık durumu iyi olmayan insanların sitenizdeki bilgilerden yararlanıp seçim yapabilmesini istemez misiniz?

  0
  0
  1. Author

   Doğru söylüyorsunuz. Aslında ara ara Avon’un parfümlerini yazıyorum. Diğer parfümler pek elime ulaşmadığı için daha çok yüksek fiyatlı parfümleri yazıyorum. Elimde Avon’un başka parfümleri de var. Onları da yazmayı düşünüyorum yaz dönemi içerisinde. Bu tür önerilere ve eleştirilere her zaman için açığım.

   0
   0
   1. Emin olun ki benim gibi düşünen yüzlerce takipçiniz sabırsızlıkla bunu beklıyor.

    0
    0
 6. Deneyen çoğu insanın ortak görüşü eczane gibi koktuğu.

  2
  0
  1. kesinlikle sterilize bir ortam hatta ameliyathane gibi kokuyor. ilk aldığımda inanılmaz güzel gelmişti sonradan yürüyen ameliyathane olmayı pek istemediğim için kullanımı bıraktım şişemin 3/4 ü kaldı. ilginçtir ki insanlar beğeniyor bu kokuyu çok soran oluyordu kullandığım dönemde :/

   2
   0
   1. Kırmızı olanından mı bahsediyorsunuz

    1
    0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.