13 yorum

 1. Geçen ay satın aldım. İlk denediğim an inanılmaz keskin ve tarif edilemez ağır bir koku almama rağmen sonrasında inanılmaz güzel kokmaya başladı ve hemen gidip aldım. Ancak beni hayal kırıklığına uğrattı. Çünkü kalıcılık konusunda hiç iyi değil. Parfümü aldığım yer ise imitasyon ürünler satması mümkün olmayan bir yerdi.

  0
  0
 2. Gençlik yıllarımın Lise yıllarımın vazgeçilmeziydi.

  0
  0
 3. babam kullanırdı bizler küçükken hala da nerde görsem ,aklıma gelse gider alır babama hediye ederim ama diğer ürünlerinden haberim yoktu sayenizde haberim oldu ,yazı ,bilgilendirme için teşekkürler ,sevgiler

  3
  0
  1. Author

   Rica ederim. Böyle güzel anılarınızın canlanması ne kadar hoş. Güzel sözleriniz için de teşekkür ederim.

   3
   0
 4. “Baba parfümü” derler ya… İşte onlardan biri.

  1
  0
  1. Hocam merhaba hemen hemen tüm yazılarınızı bir tıraş losyonu hakkında yorum bulmak için okudum ama malesef bulamadım. “Old Spice” doksanlı yılların başında çocukken dayım kullanır, tıpalı üzerinde yelkenli olan cam şişesini… Yıllarca o kokuyu aradım bulamadım. En sonunda old Spice tekrardan Türkiye’ye giriş yaptı ama eski kokudan eser yok sonuç yine hüsran… Biliyorum parfüm öneriyorsunuz, benim sizden ricam eğer kullandıysanız seksenlerin doksanların old Spice sını ona benzeyen parfüm isimlerini yazabilirsiniz?

   0
   1
   1. Author

    Merhabalar, Old Spice’ın ilk hali gerçekten de çok egzotik ve inanılmazdı. Yeni şişelerde o ruh kalmadı. Kendine özgü ve benzersiz bir eser. Ona çok yakın koku bulmak pek mümkün değil. Bin civarında parfüm kulandım ama Old Spice’a çok benzeyen kokuya rastlamadım.

    1
    0
   2. Ben sadece rebul beyazı benzettim biraz oda piyasadan kaldirildi peki hocam az da olsa benzettiginiz birkaç parfüm ismi yazabilirsiniz rica etsem?

    0
    0
   3. Author

    Çok benzemeseler de şu parfümler andırıyor:

    Penhaligon’s – LP No.9 For Men
    Penhaligon’s – Sartorial
    Fabarge – Brut
    Tom Ford – Beau de Jour

    0
    0
 5. her gördüğümde muhakkak bir fıs bileğime sıktığım, her sıktığımda “alıcam galiba” diyip sonradan “çok mu ağır? bana yakışır mı?” diyip vazgeçtiğim tek koku herhalde:)
  bir gün alıcam, kullanıcam. elinize sağlık üstad

  1
  2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.