8 yorum

 1. Merhaba, Vakko infinitiye çok ykaın yada yakın olan bi parfüm öneriniz varmıdır??

  0
  0
 2. Merhaba raşit bey benim merak ettiğim bi konu var size danışmak istiyorum. Yaklaşık 10 yıldır parfüm merakım var ve alıyorum sürekli epey parfüm değiştirdim pek takılıp kalmadım ama bazen bir parfüm kokusu geliyor birinden çekindiğim için soramıyorum ama yıllardır da o kokuyu bir kaç kez aldım ve soramadım sonrasında pişman olsam da. Burnuma gelen koku vakko infiniti ye benziyor ama farklı olarak biraz şekerli gibi böyle zengin kokan bir parfüm. Benzetmemi mazur görün profesyonelliğim yok bu konuda. Aklınızda böyle bi parfüm varsa söylerseniz ben gidip koklayabilirim kozmetikçimden. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, bu şekilde bir parfümü bulmak imkansıza yakın ne yazık ki. Çünkü binlerce parfüm var ve samanlıkta iğne aramak gibi adeta. Belki Vakko’nun V de Vakko parfümü olabilir. Eğer o parfümü kullanan birisine yine rastlarsanız bu sefer muhakkak çekinmeyin, sorun 🙂

   0
   0
 3. merhabalar…Rom içerikli parfüm tavsiyeniz ne olabilir ? Özellikle Kilian Straight To Heaven White Crystal e birebir olmasa da çok yakın olan bir parfüm önerebilir misiniz ?

  1
  0
  1. Author

   Selamlar parfüm önerisi veremiyorum ne yazık ki fakat Bentley’in For Men ve Intense modelleri içki temasını çağrıştırıyor. Onlara bakabilirsiniz.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.