7 yorum

 1. Code Absolu gece ve Gündüzde kullanıma uygundur Code profumo dan iyi bence Klasik armani code nin DNA sı var Genede güzel.

  1
  0
 2. OGUZ Armani çekilsin diyonda Gio ya laf ettirmem kardes Armani gio manyagi oldugum halde black code u bende pek sevemedim ama black code profumo bekledikce guzellesen bi cesit , cok basit tatli sekerli kokular ilgi cekmio daha degisik hic duyulmamis paculi amber kakule karisimi olan kokular guzel bence

  1
  1
 3. ‘Code’ ismini kullanarak ilerleyen yıllarda birçok parfüm piyasaya süreceklerdir. Ama hepsi de 2004 çıkışlı klasiğin gölgesinde kalacak, sonra üretimi durdurulup unutulacaktır.
  [ 2002 – 2005 yıllarında piyasaya sürülmüş, hepsi birbirinden karakterli, birçoğunun üretimi durmuş, sanatsal tasarımcı kokularına selam olsun. Selam olsun o güzel yıllara…]

  1
  0
 4. Bunun Code Profumo Olanı Vardı Bende Beş Para Etmez Profumo Konsantrasyonu Olduğu Halde Kokusu Hiç Hissedilmeyen Bir Parfümdü.Gerçekten Armani Firması Parfüm Dünyasından Çekilsin.Raşit Bey Az Bile Söylüyor Emin Olun.

  0
  0
 5. Davidoff The Game Parfümünü aldım
  sizde Test edebilirmisiniz??

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.