5 yorum

 1. Yaklaşık 10 yıldır üretilmiyordu. Sonra Avon kullanıcıların özlediği birkaç parfümü yeniden üretmeye başladı. Treselle ve Surrender sadece ikisi. Fakat eski ürettikleri şişeler ile şimdikiler arasında ciddi bir dolgunluk ve kalıcılık farkı var.
  Today, Tomorrow ve Surrender (Men) yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler…

  0
  0
 2. raşit hocam, severek takip ediyoruz.
  bu tür isteklere bakışınız ne bilmiyorum ama sizden bir ricam var. bütçe dolayısıyla genel ağırlık verdiğiniz parfümleri alamıyorum. açık parfüm kullanıyorum ama yazılarınız büyük keyif veriyor. avon, oriflame gibi parfümler bizim için en ulaşılır, gerçek parfümler. benim gibi olanların ağırlığının %80 olduğunu düşünüyorum. bu nedenle avon erkekler- avon kadınlar gibi iki farklı içerikle, testerlarına hemen heryerden ulaşabileceğiniz şekilde(nişantaşı pazarları, instagramdan satışçıları…) avon parfümlerini değerlendirmenizi rica edeceğim. erkek olan başlığı merak bekliyorum eğer kırmazsanız. saygılar

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, Avon-Brut gibi uygun fiyatlı parfümleri ara ara yazıyorum. Ülkemizdeki parfüm fiyatlarının yüksekliği malum. Onun için ara ara Avon veya başka uygun fiyatlı markaların parfümlerinin incelemelerine yer vereceğim.

   0
   0
  2. Oriflame da en en en sevdiğim erkek kokusu Flamboyant . 2. Alternatif olarakta Ascendant. Eşime bittikçe birinden birini mutlaka alıyorum.

   Ayrıca Tom Ford Black Orchid ve YSL La Nuit De L’Homme de bir erkekte kokan harika kokular ya da eşime çok yakışıyor bilemiyorum 🙂

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.