8 yorum

 1. kadın erkek yazmasın da 3. cinsiyeti mi yazsın. tabii ki öğrenmemiz lazım, unisex ama hangi tarafa yatkın. raşit bey siz yazmaya devam lütfen

  4
  0
 2. Merhabalar. Bu parfümün zegna indonesian oud’a benzerligi nedir sizce. Ben cok benzettimde

  0
  0
  1. Author

   Selamlar, Zegna daha ferah ve limon-turunçgilli öd ağacı diye hatırlıyorum. More Than Words, Zegna’ya göre daha koyu bir parfüm.

   0
   0
 3. kadın-erkek yazmak konusundaki ısrarcı ve anlaşılmaz tutumunuz sebebiyle 1 yılı aşkındır keyifle takip ettiğimiz sitenizi listeden çıkarıyorum.saygılar.

  1
  12
  1. Author

   Tam olarak anlayamadım? Kadın parfümlerini mi erkek parfümlerini mi yazmamdan şikayetçisiniz? Bu arada More Than Words’ten bahsediyorsanız uniseks kategorisine konabilir.

   7
   0
   1. Lgbt kafasından heralde. Cinsiyetsizliğin öne çıkartılmasını isteyen kişilerden olsa gerek. Ben pompalanan bu saçma ideolojiyi red eden birisi olarak İki üç kişi için parfümlerde hangi cinse uygun olduğunu yazmaktan vazgeçmeyin. Ben parfüm yorumlarında erkek kadın kullanımından hangisine daha uygın olduğunu bilmek isterim.güzel kokmanın cinsi yoktur densede bazı kokular erkek bazı kokular ise daha dişi hissediliyor.

    26
    3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.