6 yorum

 1. Müsaade ederseniz bir soru daha sormak istiyorum. Terre d’hermes ve montale red vetiver’den hangisi tercihiniz olur ? Teşekkürler.

  0
  0
  1. Author

   Terre d’Hermes, geçirdiği reformülasyonla eski ilginç karakterini yitirdi. Red Vetiver, tozlu-kuru yapısıyla Terre d’Hermes’ten bir adım önde gibi.

   0
   0
 2. Aynı dönemlerde, abisinden aldığı bu kokuyu kullanan bir kız arkadaşım vardı. İstediği bi açık parfümle takas etmiştik ve her gün (kıyamasamda) kullanır, cidden hastası olmuştum 212’nin. Tabi vip vb. şeyler yazıyor muydu hatırlamıyorum ama mavi renkli silindir bir şişesi vardı. O zamanlara gittim sayenizde…
  Sevgiler.

  0
  0
  1. Author

   Silindir şişe olan ilk çıkan 212 Men. VIP’in şişesi dikdörtgen.

   Demek ki çoğu 212 Men kullanıcısının hatırası var o parfümle ☺ Bizden de size sevgiler..

   0
   0
 3. Bu günlerde evde incelemelerinizi okumak çok keyifli teşekkür ederiz. Umarım devamı gelir . Karantina günleri sebebiyle parfüm de deneyemez olduk . Kullandığım bikaç parfümün kokusunu unuttum 🙂 Salgın geçtikten sonra hemen bi parfüm almayi düşünüyorum . Ya terre d’hermes ya d&g pourhomme ya da bvlgari aqua . Ne dersiniz ?

  0
  0
  1. Author

   Gerçekten de evde oturup, her alanda okuma yapma zamanları 🙂 Terre d’Hermes içlerinde en iyi seçenek olarak öne çıkıyor. D&G Pour Homme ise benim çok sevdiğim ve çok hoş, insanı farklı yerlere götüren bir parfüm. İkisini de iyice deneyip, öyle karar verebilirsiniz. Aqua’yı ise içlerinde en zayıf seçenek olarak görüyorum.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.