8 yorum

 1. Raşit bey parfüm yorumlarınıza özellikle son ‘2’ yıldır dikkat kesilmiş bulunuyorum.2012-2015 yılları arasında yorumladığınız parfümleri (kaliteli olsun,kalitesiz olsun) hunharca eleştirip betona gömüyordunuz.Şimdi ise özellikle son 2 senedir bir parfüm kaliteliyse yorum olarak da puan olarak da hakkını verip hakkaniyetli davranıyorsunuz.Yanlış anlamassanız dobra konuşucam o ergen hallerinizden kurtulup şu anki halinize evrilmeniz beni sevindiriyor.Yolunuz açık olsun yazılarınız ilgiyle takip ediyorum.

  0
  1
  1. Author

   Teşekkür ederim ilginiz ve yorumunuz için. Her nefsin, olgunlaşma yolculuğu oluyor. Yazılarımı da o anlamda değerlendirmek gerekiyor belki de.

   2
   0
 2. Raşit bey armaf club de noit parfümünü denediniz mi ? Yorumunuz nedir

  0
  0
 3. Raşit bey selamlar
  THE ONE ı daha önce yorumlamıştınız sanki yoksa bana mı öyle geliyor bilemedim.Bu arada gösterdiğiniz nokta hedef sayesinde gucci envy nin küçük bir decant boyuna ulaşabildim sayenizde geçen haziran tuberose rumuzlu bir bayandan ne zamandır size bunun için bir teşekkür yorumu yazıcam ama erteliyordum bugüne kısmetmiş.Tom Ford Beau de jour u deneyip yorumlamanızı dört gözle bekliyorum bu arada.Sizin gibi zor beğenen birini bile mest ediceğini çok iyi biliyorum.kalın sağlıcakla

  0
  0
  1. Author

   Evet, yazmıştım The One For Men’i fakat yorum güncelliğini kaybetmişti. Bu son incelemem yeni düşüncelerimi kapsıyor.

   Gucci’nin yaptığı en güzel erkek parfümlerinden olan Envy’i keşke her zaman kullanabilsek ama mümkün değil. Güzel bir seçim yapmışsınız.

   Beau de Jour’u eğer ulaşabilirsem tabii ki yazarım.

   0
   0
 4. Raşit bey, bunca parfüm denedikten sonra, sizde bir şekilde veya nedenle çok etki bırakan (illa olumlu değil) bir çırpıda söyleyeceğiniz ilk 3 parfüm hangisi?

  0
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.