17 yorum

 1. Ormonde Jayne Montabaco intensivo. bunun üstüne parfüm henuz bulamadım. eski batch bulursanız kaçırmayın kredi kartınızda 3 bin limit açmayı da unutmayın

  3
  0
 2. bufirmanın dünyanın dört köşesi serisini denediniz mi nawab of oud çok methediliyor

  0
  0
  1. Author

   O seriden hiç bir parfümü denemedim. Nawab elimde var. Başka bir arkadaşımız daha sormuştu Nawab’ı. Olmazsa onu yakın zamanda inceleyeyim.

   1
   0
   1. Ben splitten şişe olarak aldim beğenmedim sattim. Dipten gelen Gül kokusu beni rahatsiz etti. Amouage lyric kadar olmasa da var.

    1
    0
 3. Merhaba.Loewe Esencıa ile benzerlik taşıyormu? Sizce hangisi daha iyi?

  0
  0
  1. Author

   Merhabalar,

   Tarz olarak benziyorlar. Tabii birebir aynı demek mümkün değil. İki parfümünde üst ve orta notaları çok güzel. Sonları sıradan.

   Aslında ikisi de güzel denebilir. Ormonde Man, biraz daha yüksek kaliteli ve şık izlenim veriyor. Benzerine çok rastlanamaycak kokulara sahip oldukları söylenebilir.

   0
   0
 4. Raşit hocam kokunun arkasındaki burun yanlış olmuş sanırsam , Linda Pilkington değil de Geza Schoen olacak.(En azından fragrantica öyle diyor.)

  0
  0
  1. Author

   Şimdi baktım. Basenotes'da da Linda Pilkington olarak gösterilmiş parfümörü. Sanırım orayı referans almışım. Fakat anladığım kadarıyla Geza Schoen ile beraber tasarlamışlar parfümü. Linda Pilkongton, koku haritasını ve teknik detayları vermiş, Geza Schoen'de koku karışımlarını yapmış.

   0
   0
 5. Ormomde Jaynr parfumlerine bir merakdir gidiyor bende .La deesse den bir kac parfumunun sample ini istedim . Deneyelim bakalim

  0
  0
 6. Parfüm merakı, sizin de ilerisi için, Luca turin veya chandler burr gibi bir parfüm kritik kitabı veya baska bir projeniz var mı?

  0
  0
  1. Author

   Sağ taraftaki "En'ler Listesi" bölümünde "En Sevdiğim Parfümler Listesi" var. Orayı inceleyebilirsiniz.

   0
   1
   1. Merhaaba

    Enler bölümünü göremedim acaba nerde ?

    0
    0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.