6 yorum

 1. Hocam bir de Stronger With You Oud versiyonu çıktı bu parfümün. Yurtdışı parfüm forumlarında ve YouTube’deki yorumcular tarafından çok iyi yorumlar yapılıyor. Örnek olarak Gent Scents kanalında çok övülmüş. Ash tarafından. Yalnız bir sorun var hocam. Bu parfüm Armani tarafından Körfez pazarına özel üretilmiş. Sephora Dubai sayfasında 495 Dirhem fiyatı var. Yaklaşık 2,500 TL gibi bir fiyat. Aslında alınmayacak bir parfüm değil ama Armani nedense sadece Arap pazarına üretmiş onu. Bulan tabii buluyor yine. Körfez ülkelerine giden eş dostunuz varsa getirebilirsiniz. Başka türlü ülkemizde bu parfümü ulaşmak mümkün değil.

  0
  1
  1. siz direk klassik You alın.en çok övgü,iltifat ve ilgi bu parfümde öbürkilerine hiç bakmayın.

   0
   1
 2. Merhaba Raşit Bey. Stronger With You serilerini diğer yeni nesil tatlı kokulardan farklı/güzel buluyorum. Şubat 2019’da yayınladığınız ilk You’ya da yazmıştım; eğer elinize geçerse Intensely versiyonu hakkındaki yorumlarınızı da merak ediyorum.

  0
  0
 3. sosyal medyanın girmediği telefon kalmadığı, bu sebeple tüm paylaşımları oraya taşıyan içerik üreticilerinin aksine, ben gibi sosyal medya kullanmayanlar için eskinin blog yazısı keyfisini hiç bozmadan sürdüren, burnumuza hitaben mükemmel paylaşımlar yapan size çok teşekkürler. her sabah açıp yeni bir parfüm görünce heyecanlanıyorum. kendinize iyi bakın, sevgilier.

  3
  0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.