2 yorum

 1. Raşit bey merhabalar, öncelikle sitenizi büyük ilgi ve merakla takip ediyorum. Gerçekten başarılı ve titiz bir çalışma yürütüyorsunuz, sizleri tebrik ediyorum. Benim size bir sorum olacaktı, Raşit bey günümüz ekonomik şartları ortada parfüm merakımın olmasına rağmen bu koşullarda orijinal parfüm alabilmek gerçekten zor. Piyasada bazı bilindik açık parfüm firmaları var, acaba oralardan parfümümüzün muadilini kullanmak doğru mudur? Önerileriniz var mı? Yoksa paraya kıyıp orijinalindan şaşmamak mı gerekir? Çok teşekkür ederim.

  0
  0
  1. Author

   Merhabalar, güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Ülkemizdeki parfüm fiyatlarının aşırı yükselmesi ne yazık ki çoğu kişinin sizin gibi düşünmesine sebep oluyor. Orijinal parfümler bütçenizi çok zorluyorsa tabii ki açık-muadil parfümleri düşünebilirsiniz. Pek kullanmadığım için hangi markalar iyidir bilemiyorum ama çoğu şehirde açık parfüm mağazaları açıldı. Oradan deneyip, hoşunuza giden parfümleri alabilirsiniz

   Veya daha düşük fiyatlı orijinal parfümlere yönelebilirsiniz. Mesela geçenlerde bir File isimli markette çok uygun fiyata Nikos – Sculpture’a rastladım. Bu parfümü pek sevmesem de Gratis, Watsons gibi zincir mağazalarda bazen uygun fiyatlı orijinal parfümler denk gelebiliyor. Oralara da bakabilirsiniz.

   0
   0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.